Drahonín
Dnes je sobota 6. 3., svátek má Miroslav

Aktuality

Aktualita z farnosti

Pan farář oznamuje, že plánované březnové svěcení oltáře a sošek v kapličce Krista Krále  je zatím odloženo na neurčito.

Nové úřední hodiny MÚ Tišnov

Oznámení MÚ Tišnov, že z důvodu nepříznivé epidemiologické situace je opět omezen provoz úřadu. Pátek nebude od 5.3.2021 úředním dnem (nicméně 5.3. ještě vyřídí veškeré občany, kteří se zarezervovali přes rezervační systém.) Více v letáku ZDE.

Vyjímka z omezení pohybu a pobytu

Ministr vnitra udělil vyjímku z platného omezení pohybu a pobytu pro okresy Brno-město a Brno-venkov. Pro tyto účely se považují za jeden okres.

Mimořádná opatření MZ ČR platná od 25.2.2021

Na úřední desce naleznete nové Mimořádné opatření MZ ČR platné od 25.2.2021 do odvolání. Opatření se týká nošení ochranných prostředků dýchacích cest - respirátory a roušky.

Knihovna opět otevřena

Knihovna v Drahoníně bude od tohoto týdne opět otevřena s opatřeními jako je dezinfekce rukou, nošení roušky a dodržování 2 metrové vzdálenosti.

Nově bude otevřena každou středu od 17,00 do 18,30. Knihovnu povede paní Pavlína Krábková.

Informace o platbě místních poplatků

OÚ Drahonín vyzývá občany, aby pokud je to možné, zaplatili poplatek za komunální odpad a za psy převodem na účet Obce Drahonín.

Nové známky na popelnice pro rok 2021 dostanete do poštovní schránky.

Platba hotovostí je možná v pátek 12.2., 19.2. a 26.2.2021 od 16,00 do 17,00 na OÚ.Veškeré pokyny pro platbu naleznete ZDE.

FÚ oznamuje - daň z nemovitých věcí

FÚ nabízí pomoc při podání přiznání daně z nemovitých věcí za rok 2021. Termín je prodloužen do 1.4.2021. Více na úřední desce.

Pekařství Koudelka a Maso Bobrová v Drahoníně

Pekařství Koudelka přijíždí do Drahonína každé pondělí, středa a pátek v 10,20 a Maso Bobrová každý pátek v 16,00.

Mobilní rozhlas v Drahoníně

Obec Drahonín zavádí mobilní rozhlas. Je určen pro chytré telefony, stačí si stáhnout aplikaci a zaregistrovat se k odběru. Nyní už Vám neunikne žádná aktualita z našich internetových stránek. Registrační formulář naleznete ZDE.

rss RSS


Počasí

počasípočasípočasí


 

TOPlist

Aktuality

Prodloužení nouzového stavu do 26.2.2021

Platnost od 15-02-2021 do 27-02-2021

Vláda ČR prodloužila nouzový stav do 26.2.2021. Na úřední desce se můžete seznámit se všemi mimořádnými opatřeními platnými od 15.2.2021. Nově by se měly prodloužit úřední hodiny, ale doporučuji vždy v případě potřeby zjistit aktuální stav na konkrétním úřadě.


Odkaz do systému GeoportalOdkaz do systému Czech PointOdkaz do systému ePusaOdkaz do Vaše cesty k bezpečíOdkaz do Portál krizového řízení pro JMKOdkaz na Nadaci ČEZ
Administrativa Administrace | O webu O webu | RSS RSS
Nacházíte se v módu s vypnutými grafickými prvky, proto vidíte tuto stránku bez ozdob a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2 a nepotřebujete grafické omezení, můžete se přepnout do grafického módu.