Drahonín
Dnes je úterý 21. 4., svátek má Alexandra

Aktuality

Bystřická kapela natáčela v Drahoníně

Upozorňujeme Vás na archiv vysílání televize TV NOE, kde v pořadu Muzikanti hrejte Bystřická kapela natáčela svá vystoupení v Drahoníně a jejím okolí. Odkaz na video je zde. Jestliže Vám nepůjde video přehrát, tak doporučuji prohlížeč Internet Explorer.

Závěrečný účet Mikroregionu Pernštejn za rok 2014

Na úřední desce se můžete seznámit se Závěrečným účtem Mikroregionu Pernštejn a s Výsledkem přezkoumání hospodaření Mikroregionu Pernštejn za rok 2014.

Oznámení o obnově katastrálního operátu - digitalizace

Katastrální úřad vydal oznámení o obnově katastrálního operátu přepracování geodetických informací do digitální podoby pro KÚ Drahonín. Součástí je oznámení o částečné revizi katastru nemovitostí. Více na úřední desce ZDE. O termínu veřejného nahlédnutí na obci Vás budeme informovat.

Rozšířená fotogalerie na www.rajce.net

Vážení spoluobčané, na přání zastupitelů jsme založili účet na stránkách www.rajce.net, jeho adresa je http://drahonin.rajce.idnes.cz/ . Na těchto stránkách je uloženo ještě větší množství fotografií z obecních akcí než v současné fotogalerii obce. Fotografie jsou na tomto portálu uloženy ve velkém rozlišení, lze si je tedy libovolně stahovat a poté tisknout. Jestliže máte zájem přispívat do tohoto účtu obce svými fotografiemi, tak prosím pište na e-mail  obec@drahonin.cz. Vaše fotografie se pak mohou objevit třeba v kalendáři Mikroregionu Penštejn.

rss RSS


Počasí

počasípočasípočasí


 

TOPlist

Video o obci Drahonín

Televize RTA Jižní Morava natočila do seriálu "Kam jedeš?" pořad "Na túru do Olší." Součástí filmu je i prezentace naší obce. Zdrojem pro nás byla www adresa www.kamjedes.cz . Pro shlédnutí filmu klikněte na níže umístěný odkaz:

http://www.kamjedes.cz/?id=121607&name=Kam%20jede%C5%A1?%20-%20na%20t%C3%BAru%20do%20Ol%C5%A1%C3%AD&reporter=Anna%20%C5%A0t%C4%9Btinov%C3%A1&footage=00:19:35&date=01.09.2010

Film Tišnovské televize ze seriálu Poznávejte s námi. Film měl premiéru 15.3.2007. Originál si můžete stáhnout zde.

Odkaz do systému Czech PointOdkaz do systému ePusaOdkaz do Vaše cesty k bezpečíOdkaz do Portál krizového řízení pro JMK
Administrativa Administrace | O webu O webu
Nacházíte se v módu s vypnutými grafickými prvky, proto vidíte tuto stránku bez ozdob a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2 a nepotřebujete grafické omezení, můžete se přepnout do grafického módu.