Drahonín
Dnes je neděle 29. 11., svátek má Zina

Aktuality

Informace pro občany

Informace o odstávce vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů od 24.12. do 31.12.2015.

Pozvánka

Srdečně Vás zveme k slavnostnímu rozsvěcení vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 28.11. 2015 od 16,00 u kapličky.  Dále Vás zveme na vítání občánků Drahonína v sobotu 5.12.2015 od 15,00 v kulturní místnosti OÚ. Možná přijde i Mikuláš !!!

GEOPORTÁL OBCE DRAHONÍN

Vážení spoluobčané, nyní můžete využívat aplikaci geoportálu katastrálního území  Drahonín. Geoportál se bude aktualizovat každý měsíc, takže data nebudou zastaralá. Obrázkový banner na otevírání mapy se nachází v levém dolním rohu našich internetových stránek.

Moštování

Zahrádkáři v Olší oznamují, že je zahájeno moštování, po tel. domluvě s p.Ťupoutel 732302172

EON - ořez dřevin

Na úřední desce je vyvěšeno upozornění vlastníkům či uživatelům pozemků na ořez popřípadě odstranění dřevin, aby mohl být provozován bezpečný provoz distribuční soustavy el. energie.

Oznámení o zrušení pokladny

Na úřední desce naleznete oznámení JMK o zrušení daňových pokladen pro výběr hotovosti na vybraných finančních úřadech, mezi nimi je také FÚ v Tišnově.

Rozšířená fotogalerie na www.rajce.net

Vážení spoluobčané, na přání zastupitelů jsme založili účet na stránkách www.rajce.net, jeho adresa je http://drahonin.rajce.idnes.cz/ . Na těchto stránkách je uloženo ještě větší množství fotografií z obecních akcí než v současné fotogalerii obce. Fotografie jsou na tomto portálu uloženy ve velkém rozlišení, lze si je tedy libovolně stahovat a poté tisknout. Jestliže máte zájem přispívat do tohoto účtu obce svými fotografiemi, tak prosím pište na e-mail  obec@drahonin.cz. Vaše fotografie se pak mohou objevit třeba v kalendáři Mikroregionu Penštejn.

rss RSS


Počasí

počasípočasípočasí


 

TOPlist

Video o obci Drahonín

Televize RTA Jižní Morava natočila do seriálu "Kam jedeš?" pořad "Na túru do Olší." Součástí filmu je i prezentace naší obce. Zdrojem pro nás byla www adresa www.kamjedes.cz . Pro shlédnutí filmu klikněte na níže umístěný odkaz:

http://www.kamjedes.cz/?id=121607&name=Kam%20jede%C5%A1?%20-%20na%20t%C3%BAru%20do%20Ol%C5%A1%C3%AD&reporter=Anna%20%C5%A0t%C4%9Btinov%C3%A1&footage=00:19:35&date=01.09.2010

Film Tišnovské televize ze seriálu Poznávejte s námi. Film měl premiéru 15.3.2007. Originál si můžete stáhnout zde.

Odkaz do systému GeoportalOdkaz do systému Czech PointOdkaz do systému ePusaOdkaz do Vaše cesty k bezpečíOdkaz do Portál krizového řízení pro JMK
Administrativa Administrace | O webu O webu
Nacházíte se v módu s vypnutými grafickými prvky, proto vidíte tuto stránku bez ozdob a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2 a nepotřebujete grafické omezení, můžete se přepnout do grafického módu.