Drahonín
Dnes je úterý 26. 5., svátek má Filip

Aktuality

Obecně závazná vyhláška č. 1/2015

Na schůzi zastupitelstva 13.5.2015 byla schválena vyhláška č. 1/2015 o třídění odpadů. Datum účinnosti od 1.6.2015.

Zápis a usnesení

Na úřední desce se můžete seznámit se zápisem a usnesením ze schůze obecního zastupitelstva ze dne 13.5.2015.

Rozhodnutí ministra životního prostředí

Na úřední desce se můžete seznámit s rozhodnutím ministra životního prostředí o zamítnutí rozkladů a potvrzení průzkumného území Kraví hora.

Co nedělat při blackoutu ?

Na úřední desce se můžete seznámit s materiálem JMK o tom, co dělat a nedělat při dlouhodobém výpadku el. proudu.

Oznámení o obnově katastrálního operátu - digitalizace

Katastrální úřad vydal oznámení o obnově katastrálního operátu přepracování geodetických informací do digitální podoby pro KÚ Drahonín. Součástí je oznámení o částečné revizi katastru nemovitostí. Více na úřední desce ZDE. O termínu veřejného nahlédnutí na obci Vás budeme informovat.

Rozšířená fotogalerie na www.rajce.net

Vážení spoluobčané, na přání zastupitelů jsme založili účet na stránkách www.rajce.net, jeho adresa je http://drahonin.rajce.idnes.cz/ . Na těchto stránkách je uloženo ještě větší množství fotografií z obecních akcí než v současné fotogalerii obce. Fotografie jsou na tomto portálu uloženy ve velkém rozlišení, lze si je tedy libovolně stahovat a poté tisknout. Jestliže máte zájem přispívat do tohoto účtu obce svými fotografiemi, tak prosím pište na e-mail  obec@drahonin.cz. Vaše fotografie se pak mohou objevit třeba v kalendáři Mikroregionu Penštejn.

rss RSS


Počasí

počasípočasípočasí


 

TOPlist

Video o obci Drahonín

Televize RTA Jižní Morava natočila do seriálu "Kam jedeš?" pořad "Na túru do Olší." Součástí filmu je i prezentace naší obce. Zdrojem pro nás byla www adresa www.kamjedes.cz . Pro shlédnutí filmu klikněte na níže umístěný odkaz:

http://www.kamjedes.cz/?id=121607&name=Kam%20jede%C5%A1?%20-%20na%20t%C3%BAru%20do%20Ol%C5%A1%C3%AD&reporter=Anna%20%C5%A0t%C4%9Btinov%C3%A1&footage=00:19:35&date=01.09.2010

Film Tišnovské televize ze seriálu Poznávejte s námi. Film měl premiéru 15.3.2007. Originál si můžete stáhnout zde.

Odkaz do systému Czech PointOdkaz do systému ePusaOdkaz do Vaše cesty k bezpečíOdkaz do Portál krizového řízení pro JMK
Administrativa Administrace | O webu O webu
Nacházíte se v módu s vypnutými grafickými prvky, proto vidíte tuto stránku bez ozdob a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2 a nepotřebujete grafické omezení, můžete se přepnout do grafického módu.